Czas realizacji:

Wysyłka towaru z magazynu następuje zaraz po zweryfikowaniu płatności, oraz poprawności danych wysyłkowych, w sprawach niejasnych nasz zespół kontaktuje się z Państwem celem uzyskania poprawnych danych.

Wszystkie artykuły prezentowane na witrynie www.marboss.eu/e-point  posiadają w opisie produktu informację o faktycznym stanie magazynowym w danej chwili. Stany magazynowe artykułów są uzupełniane średnio raz w tygodniu.

Artykuły znajdują się fizycznie w magazynach na terenie RP, co gwarantuje ciągłość oferty oraz pozwala na błyskawiczną wysyłkę towaru do Państwa.

Zważywszy na specyfikę sprzedawanego towaru – który nie jest pocięty przed zamówieniem, potrzebujemy pewną ilość czasu do przygotowania konkretnego zamówienia. W praktyce zajmuje to około 1 dna roboczego, lecz ten termin może się wydłużyć w przypadku zwiększonej liczby zamówień w okresach przedświątecznych oraz sznytach sezonów w ciągu roku,

Sposób wysyłki:

Sklep internetowy MarbossE-point realizuje przesyłki za pośrednictwem firmy GLS Poland oraz Dpd Polska –  średni czas dostawy waha się od 24 do 48 godzin na terenie RP od daty odebrania paczki przez kuriera..

Na życzenie klienta udostępniamy numer paczki oraz link do strony w celu zweryfikowania lub zlokalizowana przesyłki.