Marboss - dystrybutor tkanin meblowych - importer

Obsługa klenta:

UE & świat - eksport

tel:+48 693 272 107

email: office@marboss.eu

Adres:

ul. Zawale 16, 34-123 Chocznia

Woj. Małopolskie - Polska

Nip: PL5512404140

Regon: 1213048993

 

Tkanina obiciowa Marle

 

matowa powierzchnia zamszu, doskonale imituje tłoczenie skóry i jest prawie nie do odróżnienia od naturalnego odpowiednika. Jednocześnie tkanina jest zaawansowana technologicznie — ma doskonałe właściwości użytkowe. 

Tkanina meblowa redukująca wchłanianie płynów. Materiał zawiera w swojej strukturze czynniki chemiczne utrudniające wnikanie płynów w głąb materiału. Płyn zbiera się na powierzchni.
Tkanina obiciowa o podwyższonych parametrach technicznych. Bardzo mocna i wytrzymała, odporna na intensywne użytkowanie.
Tkanina obiciowa hipoalergiczna. Materiał zawiera w swojej strukturze czynniki chemiczne zapobiegające zbieraniu się oraz utrzymywaniu cząsteczek kurzu oraz roztoczy na jego powierzchni oraz w głębi materiału.
Tkanina obiciowa Łatwo czyszcząca. Materiał zawiera w swojej strukturze czynniki chemiczne zapobiegające zbieraniu się oraz utrzymywaniu cząsteczek brudu oraz płynów na jego powierzchni oraz w głębi materiału.
Tkanina obiciowa niemnąca - nie zapamiętuje śladów użytkowania, nie wygniata się, włos tkaniny nie odkształca się w przypadku nacisku.

Podstawowe dane techniczne:

Skład: 100% pes

Gramatura: 350 G/M²

Test Martindale: 60 000 cykli

Do pobrania karta produktu:

Download product card:

Przejdz do oferty Marboss Service - hurtownia materiałów tapicerskich