Pozostańmy w kontakcie

Polska

+48 730 615 050

+48 693 272 107

ul. Zawale 16, 34-123 Chocznia

Eksport

+48 693 272 107

 

Nature line

Tkaniny naturalne, ekologiczne zawierające bawełnę wiskozę oraz len. Niepowtarzalne wizualnie i bardzo przyjemne w użytkowaniu codziennym.

Urtika

Tkanina obiciowa czerpiąca garściami ze świata naturalnego, wybarwiona w modne, niebanalne kolory oraz posiadająca nieprzeciętne właściwości użytkowe, dostosowane do potrzeb wymagających użytkowników.

Propoli

Kolekcja, która łączy w sobie bogactwo naturalnych składników, szeroki wybór modnych pastelowych kolorów oraz efektowną ponadczasową kratę idealnie odnajdzie się zarówno we wnętrzach klasycznych i vintage, jak też w nieco bardziej modernistycznych aranżacjach.

Sizal

Połączenie włókien pochodzenia naturalnego oraz składnika wykorzystywanego od setek lat w przemyśle tekstylnym jakim jest len, dało tkaninę niezwykle przyjezdną naturze jak również użytkownikom pragnącym obcować z nią we własnym mieszkaniu.

Sativa

Jeśli cenisz sobie tkaniny miękkie, wytrzymałe pozostające długo świeże dzięki właściwościom antygrzybicznym oraz składające się z włókien pochodzenia roślinnego ta kolekcja jest dla Ciebie.