Pozostańmy w kontakcie

Polska

+48 730 615 050

+48 693 272 107

ul. Zawale 16, 34-123 Chocznia

Eksport

+48 693 272 107

 

O firmie

Witamy na stronie firmy Marboss!

Firma Marboss to wysoka jakość oferowanych produktów i doświadczenie, które owocuje zaufaniem i dobrą opinią naszych dotychczasowych klientów. Firma powstała i działa na polskim jak i europejskim rynku od 2015 roku, zajmuje się głównie importem oraz sprzedażą hurtową wyrobów tekstylnych do produkcji mebli oraz wszelkich wyrobów wykorzystujących ten surowiec.

Nasza oferta jest kierowana do klientów ceniących sobie dobre wzornictwo jak również solidność wykonania.Oferujemy bogaty wybór tkanin tapicerskich i obiciowych, zarówno dla klientów hurtowych, jak i indywidualnych. Wśród tkanin w naszym asortymencie znajdują się materiały takie, jak tkaniny wzorzyste, mono kolory, ekologiczne, ekoskóry, velvety, pozwalające na nadanie starym meblom nowego oblicza i urządzenie mieszkania w pełni zgodnego z projektem stylisty wnętrz lub własnymi wyobrażeniami Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku tkanin tapicerskich pozwala nam na doradzenie naszym klientom odpowiednich rozwiązań, realizując marzenia nawet najbardziej wymagających klientów.

Od 2018 roku w portfelu usług posiadamy również dział sprzedaży detalicznej sygnowany marką marboss service – pozwalający obsłużyć klientów indywidualnych oraz projektantów.

Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą.

Informujemy również, że kolory tkanin zamieszczonych na stronie mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych.