Marboss - dystrybutor tkanin meblowych - importer

Obsługa klenta:

UE & świat - eksport

tel:+48 693 272 107

email: office@marboss.eu

Adres:

ul. Zawale 16, 34-123 Chocznia

Woj. Małopolskie - Polska

Nip: PL5512404140

Regon: 1213048993

 

Nature Line tkaniny naturalne – obiciowe

ekologiczne – zawierające bawełnę, wiskozę oraz len – wzorzyste.

 

Przedstawiamy Państwu niepowtarzalny zbiór tkanin obiciowych. Stworzony został
dla klientów, którzy cenią sobie kontakt z naturą oraz chcą posiadać rzeczy niebanalne jak i wyjątkowe. Nasza oferta skierowana jest do osób otaczających się rzeczami starannie dobranymi, dopasowanymi do swojego stylu – i  krótko mówiąc – nie zadawala ich masowo dostępna sieciówka . O wyjątkowości tkanin Natur Line świadczy ich skład surowcowy, wygląd oraz dostępne wybarwienia.

 

Podsumowując

Niepowtarzalne wizualnie i bardzo przyjemne w użytkowaniu codziennym.

 

Kolekcje Tkanin:

 

Kolekcja tkanin obiciowych Parin to zbiór tkanin wzorzystych o różnych wzorach trendach oraz kolorach. Wspólną cechą tych materiałów tapicerskich jest zastosowanie w ich składach włókien bawełnianych. Skład ten zapewnia przyjemny dotyk, ładne wybarwienia oraz poczucie że otaczamy się rzeczami które stoją w zgodności z naturą.

Urtika tkanina naturalna - Nature Line

Tkanina obiciowa Urtika z marki Nature Line tkaniny naturalne czerpiąca garściami ze świata naturalnego. Wybarwiona w modne, niebanalne kolory oraz posiadająca nieprzeciętne właściwości użytkowe, dostosowane do potrzeb wymagających użytkowników.

Propoli tkanina naturalna - Nature Line

Kolekcja Propoli , która łączy w sobie bogactwo naturalnych składników, szeroki wybór modnych pastelowych kolorów oraz efektowną ponadczasową kratę idealnie odnajdzie się zarówno we wnętrzach klasycznych i vintage, jak też w nieco bardziej modernistycznych aranżacjach. 

Sizal tkanina obiciowa, naturalna - Nature Line

Sizla – połączenie włókien pochodzenia naturalnego oraz składnika wykorzystywanego od setek lat w przemyśle tekstylnym jakim jest len. Uzyskano tkaninę niezwykle przyjezdną naturze jak również użytkownikom pragnącym obcować z nią we własnym mieszkaniu.

Sativa tkanina naturalna - Nature Line

Jeśli cenisz sobie tkaniny miękkie, wytrzymałe pozostające długo świeże dzięki właściwościom antygrzybicznym. Oraz składające się z włókien pochodzenia roślinnego ta kolekcja Sativa jest dla Ciebie.

Przejdź do oferty Nature Line - tkaniny naturalne obiciowe - wzorzyste.