Marboss - dystrybutor tkanin meblowych - importer

Obsługa klenta:

UE & świat - eksport

tel:+48 693 272 107

email: office@marboss.eu

Adres:

ul. Zawale 16, 34-123 Chocznia

Woj. Małopolskie - Polska

Nip: PL5512404140

Regon: 1213048993

 

Co zrobić aby dekorowanie domu było łatwe?

Co zrobić aby dekorowanie domu było łatwe?

Z pewnością nie raz zastanawiasz się, jak odświeżyć wnętrze w swoim domu, jednak szybko rezygnujesz myśląc, że potrzeba do tego gruntownego remontu. Nic bardziej mylnego!

Zacznij od drobiazgów np. zasłon. Są one oprawą naszego okna. Aby nadać lekkości pomieszczeniu postaw na zasłony ze zwiewnego materiału. Do tego dobierz doniczki na kwiaty w tych samych kolorach bądź wzorach.

Świetnym rozwiązaniem na powiększenie wnętrza jest powieszenie na ścianach dużych luster w ozdobnych ramach. Dodatkowo możemy je podświetlić drobnymi lampkami.

Ramki na zdjęcia powieszone na ścianie, nie tylko przywołają wspomnienia ale również będą pięknie ozdabiać całe pomieszczenie. Wspaniale wyglądają jeśli będziemy operować różnymi wielkościami.

Narzuta na sofę może dodać starej kanapie charakteru. Wybór jest ogromny, frędzle, pompony, w kratkę, gładkie i puchate. Do tego koniecznie dobierz nowe poduszki bądź poszewki.

Dywan, jeśli wcale go nie posiadasz to jest świetny element wystroju który musi znaleźć się w twoim domu. Powinien pasować do reszty dodatków, jednak nie bójmy się też zaszaleć z kolorem jeśli chcemy ożywić wnętrze.

A co zrobić ze ścianami, jeśli nie mamy zamiaru ich malować?

Popularnością cieszą się ozdobne naklejki które z łatwością możemy przykleić na gładką ścianę. Jednak trzeba uważać, bowiem nie łatwo jest się ich później pozbyć. Możemy też użyć paska tapety ozdobnej na środku ściany.

Oświetlenie czyli lampy, odgrywają ważną rolę dekoracyjną. Jeśli mamy małe pomieszczenie to zmieńmy lampy na drobniejsze, sufitowe. Nie muszą być przy tym nudne, wiele z nich ma ozdobne kinkiety które ładnie się prezentują.

Kwiaty, nie tylko pięknie wyglądają ale są nam potrzebne aby mieć czym oddychać. Zatem nie tuzinkowy kwietnik będzie fantastycznym dodatkiem w naszym domu. Możemy nawet stworzyć go sami np. z desek albo wikliny.

Większe kwiaty mogą przytłaczać wnętrze i wymagają więcej pielęgnacji.

Krzesła, możemy łatwo je odmienić kupując na nie ozdobne poduszki albo przykrywając ozdobnymi pokrowcami.

 

Po piękne dodatki zapraszamy do naszych sklepów pillovely.com oraz marboss.eu!